Головна Новітні Технології Енергозбереження Реєстрація

Вхід

Вітаю Вас Гість Понеділок, 27.05.2019
Про нас

Матеріали

Звя'язок з нами

Ми соціальних сетях

ДодаткиФорма входу

ENSA

Інфрачервоні панелі ENSA

Модель ENSA-P500

Ціна: 1679 грн

Модель електричного панельного обігрівача (конвектора) ENSA P500 являє собою, електричний обігрівач з використанням двох видів передачі тепла: конвекційного типу і інфрачервоного типу, потужністю 0,5 кВт (500 Вт). Дана модель може служити як системою основного опалення, так і системою додаткового або локального опалення, що складається з ІК обігрівачів. Можливе об'єднання декількох обігрівачів у групу для створення системи, і управління одним зовнішнім термостатом. Модель P500 вимагає підключення зовнішнього термостата, для досягнення максимальних результатів в економічності.

Характеристики:

Опалювальна площа:

• Основне опалення: 7-9 м2 (21-28м3)

• Додаткове опалення: 8 - 12 м2 (24-36м3)

Температура поверхні: 80С + / - 5С

Тип монтажу: Настінний обігрівач

Тип обігрівача: Довгохвильовий інфрачервоний електричний обігрівач

Опис: У разі необхідності автоматизації та об'єднання декількох обігрівачів в мережу, як наслідок управління всіма обігрівачами через один термостат, для Вас підійде модель без вбудованого термостата, з можливістю підключення зовнішнього тижневого терморегулятора. Ця опція дозволить програмувати систему опалення, управляти температурою на тиждень вперед, за рахунок цього додатково економити електроенергію.

 

 Модель ENSA-P500T

Ціна: 2550 грн

Інфрачервоні нагрівальні панелі ENSA моделі P500T є обігрівачами з використанням двох видів передачі тепла - конвекційного та інфрачервоного, потужністю в 500 Вт. Ці моделі комплектуються вбудованим термостатом,  Вони можуть використовувати як для основного так і для додаткового опалення, а також об'єднуватися в групи для створення повноцінної системи опалення.

Характеристики:

Опалювальна площа:

• Основне опалення: 7-9 м2 (21 - 28м3)

• Додаткове опалення: 8 - 12 м2 (24-36м3)

Температура поверхні: 80С + / - 5С

Тип монтажу: Настінний обігрівач

Тип обігрівача: Довгохвильовий інфрачервоний електричний обігрівач

Опис: Вбудований термостат дає можливість управляти температурою в приміщені, ви задаєте необхідну температуру, а обігрівач автоматично включитися і відключиться в залежності від зміни температури. Це позбавляє від необхідності проводити будь-які монтажні роботи та установки централізованої системи управління.

Модель ENSA-P750

Ціна: 1799 грн

Електричний панельний обігрівач ENSA P750 являє собою обігрівач, що використовує два види передачі тепла: конвекційного та інфрачервоного, потужністю в 0,75 кВт (750 Вт). Ця модель може використосуватится як для основного  так і додаткового опалення. Для створення централізованої системи під керуванням одного термостата, можливо об'єднати кілька таких панелей. Модель P750 вимагає підключення зовнішнього термостата, для досягнення максимальних результатів в економічності.

характеристики:

Опалювальна площа:

• Основне опалення: 12-14 м2 (36-42м3)

• Додаткове опалення: 13 - 15 м2 (39-45м3)

Температура поверхні: 80С + / - 5С

Тип монтажу: Настінний обігрівач

Тип обігрівача: Довгохвильовий інфрачервоний електричний обігрівач опис: Якщо Вам потрібно створити автоматизовану систему з декількох обігрівачів, найкраще вибрати моделі без вбудованого термостата, а використовувати один, загальний. Наприклад, тижневий термостат для програмування роботи системи на тиждень вперед і так економити електроенергію.

Модель ENSA-P750T

Ціна: 2750 грн

Панельний обігрівач ENSA P750T являє собою електричний обігрівач, який використовує два види передачі тепла - інфрачервоного та конвективного. Такі опалювальні панелі мають вбудований термостат, який відповідає за температуру повітря в приміщенні. Вони придатні для створення єдиної системи опалення.

Характеристики:

Опалювальна площа:

• Основне опалення - 12-14 м2 (36-42 м3)

• Додаткове опалення - 13-15 м2 (39-45 м3)

Температура поверхні: 80С + / - 5С

Тип монтажу: Настінний обігрівач

Тип обігрівача: Довгохвильовий інфрачервоний електричний обігрівач.

Опис: Наявність вбудованого термостата дозволяє просто управляти роботою приладу і регулювати температуру в приміщенні. Можна просто поставити бажані показники і система буде автоматично їх підтримувати, відключаючись в ті моменти, коли вона не потрібна. Такий режим значно економить електроенергію. Приклад застосування: Найбільш доцільно використовувати такі нагрівальні панелі в приміщеннях, які потребують індивідуальної настройки основних параметрів. Також, в приміщеннях, де немає центральної системи опалення або приміщеннях, в яких необхідно швидко створити максимально комфортні умови. Системи електричного опалення ENSA з вбудованим термостатом дозволять Вам керувати кожним обігрівачем окремо, налаштовувати їх для кожного приміщення. Вам не потрібно витрачатися на дорогу систему централізованого опалення, не потрібно отримувати масу дозволів на її установку. Якщо ви виїжджаєте з орендованого приміщення, буде просто забрати обігрівач з собою, досить просто зняти його зі стіни. Це проводиться без шкоди для обладнання та приміщення.

ENSA-C500 на колесах

Ціна: 3250 грн

Конвектор (електричний) - електричний обігрівач, принцип роботи якого, є природна конвекція. Природна конвекція - це процес розподілу і перенесення повітря, який в процесі нагрівання стає легшим за повітря і піднімається вгору, витісняючи холодне повітря, яке охолоджується і опускається вниз. Внаслідок цього процесу, тепле повітря стає легшим холодного, тому він піднімається вгору по приміщенню, а його місце займає холодне повітря, яке так само, потрапляючи на нагрівальний елемент, нагрівається і піднімається вгору по приміщенню і так безперервно. Конструкція цього приладу досить проста, в ньому відсутні механічні частини (крім термостата) завдяки цьому конвектор не створює шуму. Для більшості інших обігрівачів (тепловентілятора, теплової завіси, конвекторів з вбудованим вентилятором) це проблематичніше, оскільки механічні частини (вентилятор), створюють шум і поширюють по приміщенню пил. В системах ENSA застосований принцип природної конвекції, а також довгохвильовий інфрачервоний обігрів. Поєднання двох типів теплопередачі дає можливість ефективніше використовувати електроенергію і облаштувати у приміщенні автономне інфрачервоне опалення. При виробництві обігрівачів ENSA, ми поєднали всі сильні сторони класичних конвекторів та довгохвильових інфрачервоних обігрівачів для того, щоб ви отримали економічні обігрівачі, які допоможуть облаштувати системи опалення вашого заміського будинку, дачі, квартири або офісу.Конвектор ENSA, відрізняється малою товщиною, всього в 50 мм, і може використовуватися як настінний або підлоговий обігрівач (у комплект можуть входити ніжки з коліщатками, для вільного переміщення).Даний електричний обігрівач можна використовувати як локальний обігрів, індивідуальний обігрів, а так само як основне опалення.Використовуючи електричні обігрівачі та нагрівальні панелі ENSA, ви зможете облаштувати автономне (альтернативне) опалення вашого будинку або квартири і не залежати від сезону опалення, температури стаціонарних радіаторів, а так само стану теплових мереж.Електричний конвектор, може працювати без нагляду, він не вимагає установки, чищення та обслуговування. При установці системи опалення для заміського будинку, квартири, котеджу або офісу, професіонали радять нагрівальні панелі ENSA як електричні системи опалення.

Характеристики:

Опалювальна площа:

• Основне опалення: 7-9 м2 (21 - 28м3)

• Додаткове опалення: 8 - 12 м2 (24-36м3)

Температура поверхні: 80С + / - 5С

Тип монтажу: Настінний обігрівач

Опис: Вбудований термостат дає можливість управляти температурою приміщення, ви задаєте необхідну температуру, а обігрівач автоматично включитися і відключиться в залежності від зміни температури.

ENSA-C750 на колесах

Ціна: 3550 грн

Конвектор (електричний) - електричний обігрівач, принцип роботи якого, є природна конвекція. Природна конвекція - це процес розподілу і перенесення повітря, який в процесі нагрівання стає легшим за повітря і піднімається вгору, витісняючи холодне повітря, яке охолоджується і опускається вниз. Внаслідок цього процесу, тепле повітря стає легшим холодного, тому він піднімається вгору по приміщенню, а його місце займає холодне повітря, яке так само, потрапляючи на нагрівальний елемент, нагрівається і піднімається вгору по приміщенню і так безперервно. Конструкція цього приладу досить проста, в ньому відсутні механічні частини (крім термостата) завдяки цьому конвектор не створює шуму. Для більшості інших обігрівачів (тепловентілятора, теплової завіси, конвекторів з вбудованим вентилятором) це проблематичніше, оскільки механічні частини (вентилятор), створюють шум і поширюють по приміщенню пил. В системах ENSA застосований принцип природної конвекції, а також довгохвильовий інфрачервоний обігрів. Поєднання двох типів теплопередачі дає можливість ефективніше використовувати електроенергію і облаштувати у приміщенні автономне інфрачервоне опалення.При виробництві обігрівачів ENSA, ми поєднали всі сильні сторони класичних конвекторів та довгохвильових інфрачервоних обігрівачів для того, щоб ви отримали економічні обігрівачі, які допоможуть облаштувати системи опалення вашого заміського будинку, дачі, квартири або офісу.Конвектор ENSA, відрізняється малою товщиною, всього в 50 мм, і може використовуватися як настінний або підлоговий обігрівач (у комплект можуть входити ніжки з коліщатками, для вільного переміщення).Даний електричний обігрівач можна використовувати як локальний обігрів, індивідуальний обігрів, а так само як основне опалення.Використовуючи електричні обігрівачі та нагрівальні панелі ENSA, ви зможете облаштувати автономне (альтернативне) опалення вашого будинку або квартири і не залежати від сезону опалення, температури стаціонарних радіаторів, а так само стану теплових мереж.Електричний конвектор, може працювати без нагляду, він не вимагає установки, чищення та обслуговування. При установці системи опалення для заміського будинку, квартири, котеджу або офісу, професіонали радять нагрівальні панелі ENSA як електричні системи опалення.

Характеристики:

Опалювальна площа:

• Основне опалення: 12-14 м2 (36-42 м3)

• Додаткове опалення: 13-15 м2 (39-45 м3)

Температура поверхні: 80С + / - 5С

Тип монтажу: Настінний обігрівач

Опис: Вбудований термостат дає можливість управляти температурою приміщення, ви задаєте необхідну температуру, а обігрівач автоматично включитися і відключиться в залежності від зміни температури.

 Модель ENSA-CR500 White/Black

Ціна: 1350/1450 грн

Модель Керамічного обігрівачаENSA Ceramic CR500 представляє з себе довгохвильовий обігрівач, з двома видами передачі тепла: конвективного типу -30 %, інфрачервоного типу – 70%.

Переваги керамічних панельних обігрівачів ENSA CERAMIC:

 

1.) Оригінальний зовнішній вигляд, що дозволяє органічно вписатися в будь-який
інтер'єр;

2.) Максимально повна комплектація! У комплекті з обігрівачем серії CR
XXXХ йдуть:

- Ніжки для підлогового розміщення (також можливий варіант настінного
монтажу);
- Сушарка для одягу.

3.) Акумуляція тепла! Дозволяє обігрівати приміщення до 1,5 годин після
вимикання;

4). Більш швидкий розігрів! Робоча температура в 80 ° С досягається за 25
хв., у конкурентів - 35-40 хв;

5). Ультратонкий - товщина всього 1.5см! (Без урахування кронштейнів);

6). Захист від перегріву (максимальна температура поверхні не більше 90
° С);

7.) Захист від перепадів напруги (вбудований запобіжник);

8). ENSA гарантує високу якість обігрівачів.

 Гарантія - 7 років!

Термін експлуатації - 30 років.

 Модель ENSA-CR500T White/Black

Ціна: 2099/2199 грн

Модель Керамічного обігрівача ENSA Ceramic CR500T представляє з себе довгохвильовий обігрівач, з двома видами передачі тепла: конвективного типу -30 %, інфрачервоного типу – 70%.

Переваги керамічних панельних обігрівачів ENSA CERAMIC:

 

1.) Оригінальний зовнішній вигляд, що дозволяє органічно вписатися в будь-який
інтер'єр;

2.) Максимально повна комплектація! У комплекті з обігрівачем серії CR
XXXХ
T йдуть:

- Вбудований терморегулятор, що дозволяє вибирати найбільш комфортний режим
обігріву;

- Ніжки для підлогового розміщення (також можливий варіант настінного
монтажу);
- Сушарка для одягу.

3.) Акумуляція тепла! Дозволяє обігрівати приміщення до 1,5 годин після
вимикання;

4). Більш швидкий розігрів! Робоча температура в 80 ° С досягається за 25
хв., у конкурентів - 35-40 хв;

5). Ультратонкий - товщина всього 1.5см! (Без урахування кронштейнів);

6). Захист від перегріву (максимальна температура поверхні не більше 90
° С);

7.) Захист від перепадів напруги (вбудований запобіжник);

8). ENSA гарантує високу якість обігрів.

Гарантія - 7 років!

Термін експлуатації - 30 років.

 Модель ENSA-CR1000 White/Black

Ціна: 2399/2599 грн

Модель Керамічного обігрівачаENSA Ceramic CR1000 представляє з себе довгохвильовий обігрівач, з двома видами передачі тепла: конвективного типу -30 %, інфрачервоного типу – 70%.

Переваги керамічних панельних обігрівачів ENSA CERAMIC:

1.) Оригінальний зовнішній вигляд, що дозволяє органічно вписатися в будь-який
інтер'єр;

2.) Максимально повна комплектація! У комплекті з обігрівачем серії CR
XXXХ йдуть:

- Ніжки для підлогового розміщення (також можливий варіант настінного
монтажу);
- Сушарка для одягу.

3.) Акумуляція тепла! Дозволяє обігрівати приміщення до 1,5 годин після
вимикання;

4). Більш швидкий розігрів! Робоча температура в 80 ° С досягається за 25
хв., у конкурентів - 35-40 хв;

5). Ультратонкий - товщина всього 1.5см! (Без урахування кронштейнів);

6). Захист від перегріву (максимальна температура поверхні не більше 90
° С);

7.) Захист від перепадів напруги (вбудований запобіжник);

8). ENSA гарантує високу якість обігрівачів.

Гарантія - 7 років!

Термін експлуатації - 30 років.

Модель ENSA-CR1000T White/Black

Ціна: 3150/3350 грн

Модель Керамічного обігрівача ENSA Ceramic CR1000T представляє з себе довгохвильовий обігрівач, з двома видами передачі тепла: конвективного типу -30 %, інфрачервоного типу – 70%.

Переваги керамічних панельних обігрівачів ENSA CERAMIC:

1.) Оригінальний зовнішній вигляд, що дозволяє органічно вписатися в будь-який
інтер'єр;

2.) Максимально повна комплектація! У комплекті з обігрівачем серії CR
XXXХ
T йдуть:

- Вбудований терморегулятор, що дозволяє вибирати найбільш комфортний режим
обігріву;

- Ніжки для підлогового розміщення (також можливий варіант настінного
монтажу);
- Сушарка для одягу.

3.) Акумуляція тепла! Дозволяє обігрівати приміщення до 1,5 годин після
вимикання;

4). Більш швидкий розігрів! Робоча температура в 80 ° С досягається за 25
хв., у конкурентів - 35-40 хв;

5). Ультратонкий - товщина всього 1.5см! (Без урахування кронштейнів);

6). Захист від перегріву (максимальна температура поверхні не більше 90
° С);

7.) Захист від перепадів напруги (вбудований запобіжник);

8). ENSA гарантує високу якість обігрівачів.

Гарантія - 7 років!

Термін експлуатації - 30 років.

Фотографії обігрівач ENSA

Повернутись до виробників інфрачервоних систем

Наверх  

Поділитися посиланням:   

 
Кошик
Ваш кошик порожній

Пошук

Додатки
ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН


Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші партнери
Панелі Ensa
Панелі EnergoPro
Панель Златогорка
Панелі Завод 'Сейм'
Система вентиляції з рекуперацією рекуператор 'Прана'
Сонячні колектори, теплові насоси фірма 'Прогресс21 '
Вітрогенератори, вітроустановки ВіндЕлектрік
Тепла компанія'
Панелі UDEN-S '
Теплопол '
Сонячні колектори '
кліматичні панелі'
cerkva-snt.at.ua

Наш банер
Відділ Тепла Хата
aaaa

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика Український будівельний портал www.promobud.ua